Dlaczego warto zapisać się do Klubu?

Członkostwo w Klubie Golfowym to wiele korzyści.

Dla początkujących i nie tylko

Jeśli dopiero zacząłeś grać – Play Golf Club jest idealny dla Ciebie. Jeśli jesteś graczem, który nie chce się związywać z jednym polem – również zapraszamy!

Odbierz prezenty, kupuj taniej

Zawsze staramy się uatrakcyjnić naszą ofertę – sprawdź aktualne promocje. Dodatkowo umożliwiamy zakup sprzętu bezpośrednio u producentów.

Karta Handicapowa i turnieje

Poprowadzimy Twój handicap, abyś mógł grać w turniejach i poprawiać swoje umiejętności.

Oszczędzaj pieniądze

Oferujemy członkostwo w bardzo rozsądnej cenie, a dodatkowo otrzymujesz pakiet zniżek na wielu polach w Polsce. Jeśli rozegrasz 10 lub więcej rund – karta zwróci Ci się w całości.

Magazyn Golf&Roll

Będąc Klubowiczem otrzymujesz bezpłatnie roczną prenumeratę magazynu Golf&Roll. Wyślemy go do Ciebie pocztą.

Zostań prawdziwym golfistą

Dołącz do Klubu – 600 osób nie może się mylić!:)

Największy, działający od 2011 roku

Klub Play Golf Club to pierwszy ogólnopolski Klub Golfowy w Polsce. W 2011 roku powstaliśmy, aby wypełnić pustkę na Polskim rynku golfowym: zaoferować członkostwo w przystępnej cenie dla początkujących (i nie tylko) graczy. Z członkostwa w naszym Klubie skorzystało już ponad 600 osób, a nasze plany na kolejny rok są bardzo ambitne.

Klub dla wszystkich

Od początku powstania Play Golf Club był najchętniej wybierany przez początkujących Golfistów i Golfistki. Z naszej oferty skorzystało już ponad 600 osób. Wiele z nich (pomimo znacznego obniżenia handicapu) pozostaje z nami do dziś, korzystając z przywilejów Klubowicza.

Zniżki na polach, w hotelach, sklepach

Każdy Klubowicz jest upoważniony do zniżek w całym kraju, na najlepszych obiektach golfowych i nie tylko.
Zniżki wynoszą od 5 do 20% na większości pól w Polsce. Lista jest stale rozbudowywana, a w 2016 roku planujemy rozszerzyć zniżki również na obiekty hotelowe i sprzęt golfowy (możliwość zamawiania bezpośrednio od producentów).

Przykładowe zniżki u Partnerów Play Golf Club

Okazując Kartę Play Golf Club masz prawo do specjalnych upustów cenowych u naszych partnerów.
Pełna lista partnerów jest corocznie publikowana na początku marca.
W 2016 roku poza zniżkami na polach zaoferujemy również zniżki w hotelach oraz możliwość zamawiania sprzętu prosto od producentów!