GOLF&SKI CHOPIN AIRPORT DEVELOPMENT – 12 I 13 MARCA 2016

II Turniej Golf&Ski Chopin Airport Development połączy miłośników golfa i białego szaleństwa. Zawody rozpoczną się 12 marca slalomem gigantem na stoku Złoty Groń w Istebnej , by następnego dnia stanąć do rywalizacji na  polu Srebrne Stawy.

Celem turnieju jest wyłonienie najlepszego narciarza – golfisty posiadającego status amatora. Do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną dwa wyniki: z rundy golfa brutto oraz czasu lepszego z dwóch przejazdów narciarskich slalomu giganta pomnożony przez współczynnik 2.

Organizatorzy zapewniają atrakcyjną oprawę turnieju, gorącą atmosferę z cateringiem na każdy dzień zawodów oraz wyjątkowe nagrody m.in.: 50% rabat na prawo do gry w sezonie 2016, pakiety na DR oraz atrakcyjne vouchery hotelowe naszego sponsora.

Wszystkich golfistów, którzy chcą wziąć udział w turnieju grając tylko w drugim dniu zawodów, serdecznie zapraszamy do udziału. W specjalnej kategorii Najlepszy Golfista również zostanie przydzielona nagroda.

Opłata wpisowa za drugi dzień zawodów:

– Członkowie AGG – 60zł
– Goście – 160zł
– Gość Junior – 100zł

Sponsorem Tytularnym Turnieju jest Chopin Airport Development tworzący programy budowy nowych projektów hotelowych w Polsce. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o tym Partnerze na www.chopinad.pl

Rekomendowane miejsca noclegowe z piątku na sobotę:
– Nocleg w Hotelu Złoty Groń na stoku – cena na hasło GOLF&SKI – z 130zł na 110zł ze śniadaniem.
– Istebna – SZAROTKA – cena 80zł ze śniadaniem.

Dodatkowe informacje pod tel. 668040226.

Share: