Nowy partner Play Golf Club

Do partnerów naszego klubu dołącza w tym sezonie nowy obiekt golfowy – Słubickie Pole Golfowe Dębowa Polana. Nasi klubowicze mogą liczyć na 10-procentową zniżkę przy zakupie green fee.

Słubickie Pole Golfowe Dębowa Polana stanowi idealne miejsce do treningu i gry w golfa. Tereny pola golfowego o powierzchni 15 ha położone są w kompleksie parkowo-leśnym w scenerii dębowej polany na przedmieściach Słubic, co gwarantuje graczom atmosferę odprężenia i odpoczynku. Lokalizacja obiektu z dala od zgiełku miejskiego w odległości 2 km od mostu granicznego z miastem bliźniaczym-Frankfurt nad Odrą, stanowi idealną bazę sportowo-rekreacyjną. Dodatkowo granica w Świecku oddalona od obiektu o 4 km, a autostrada A2 – 3km umożliwia łatwy i szybki dojazd. Na miejscu obiekt dysponuje dużym parkingiem.

Ciekawie ukształtowane, stosunkowo krótkie (1642 m z żółtych tee), 9-dołkowe pole golfowe (par 30), wbrew pozorom, jest nie lada wyzwaniem dla początkujących golfistów, a nawet dla bardziej zaawansowanych graczy. Przemyślana strategia jest istotnym elementem gry na tym polu, ponieważ praktycznie na każdym dołku występują elementy, takie jak licznie oczka wodne, rowy melioracyjne oraz granice pola, które potrafią zabrać graczowi niejedno uderzenie.

Obiekt posiada 250-metrowy driving range z 14 stanowiskami treningowymi i putting green. W recepcji istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dla zainteresowanych możliwa jest nauka podstaw gry w golfa oraz zdobycie Zielonej Karty PZG. Na polu odbywają się cykliczne akcje skierowane do golfistów, między innymi liga kobiet, akademia dla dzieci i młodzieży, zajęcia dla dorosłych oraz liga seniorów. Spotkania te prowadzone są zarówno w języku polskim, jak i niemieckim.

Share: