O Klubie

Home » O Klubie

Największy, działający od 2011 roku

Klub Play Golf Club to pierwszy, ogólnopolski Klub Golfowy w Polsce. W 2011 roku powstaliśmy, aby wypełnić pustkę na polskim rynku golfowym: zaoferować członkostwo w przystępnej cenie dla początkujących (i nie tylko) graczy. Z członkostwa w naszym Klubie skorzystało już ponad 600 osób, a nasze plany na kolejny rok są bardzo ambitne.

Klub dla wszystkich

Od początku powstania, Play Golf Club był najchętniej wybierany przez początkujących Golfistów i Golfistki. Z naszej oferty skorzystało już ponad 600 osób. Wiele z nich (pomimo znacznego obniżenia handicapu) pozostaje z nami do dziś, korzystając z przywilejów Klubowicza.

Zniżki na polach, w hotelach, sklepach

Każdy Klubowicz jest upoważniony do zniżek w całym kraju, na najlepszych obiektach golfowych i nie tylko. Zobacz zniżki Zniżki wynoszą od 5 do 20% na większości pól w Polsce. Lista jest stale rozbudowywana, a w 2016 roku planujemy rozszerzyć ofertę zniżek na obiekty hotelowe i sprzęt golfowy (możliwość zamawiania bezpośrednio od producentów).