Lisia Polana Golf Club

45 minut od centrum Warszawy

Home » Portfolio Item » Lisia Polana Golf Club

Opis partnera

Lisia Polana to kompleks sportowo - rekreacyjny zlokalizowany tylko 45 minut od centrum Warszawy w urokliwej dolinie Wkry.

Share:

20 % na Green Fee wto-pi

20% na green fee od wtorku do piątku 

 

20 % na Green Fee weelemd

10% na green fee w weekendy 

 

Lisia Polana to kompleks sportowo – rekreacyjny zlokalizowany tylko 45 minut od centrum Warszawy w urokliwej dolinie Wkry.

Pole Golfowe Lisia Polana składa się z dwóch pętli. Pierwsze 9 dołków poprowadzonych jest wzdłuż zewnętrznej granicy pola, z marszrutą przeciwnie do wskazówek zegara. Konsekwencją takiego ułożenia dołków jest obecność po prawej stronie, na większości dołków pierwszej dziewiątki out of bounds.

Druga dziewiątka przechodzi wewnątrz terenu. Ważnym elementem gry Lisiej Polanie jest wiatr, dominujący kierunek zwrotu z zachodu „wydłuża” dołki 4,5,10,11,14,15. zaletą otwartego terenu jest komfortowa gra latem bez inwazji dokuczliwych owadów. Pole obsiano kilkoma gatunkami traw, które różnią się kolorem, pokrojem i wysokością koszenia. Inny gatunek trawy tworzy wysoki rough , inny semirough, a inna jest trawa fairwayowa. Wiele greenów ukształtowanych jest w bardzo interesujący sposób dostarczając wiele emocji przy puttowaniu.